Mám zájem - jak objednat?

V případě Vašeho zájmu o služby ViaHome volejte prosím na telefon 236 099 333 a my s vámi najdeme nejlepší kombinaci našich služeb.

Postup objednání je velmi jednoduchý.

Internet viaGIA kompletní ceník:

Tarif

viaGIA Light

viaGIA Comfort

viaGIA Ultra

Rychlost (max. download/upload) 

50 / 50 Mbps

100 / 100 Mbps

300 / 300 Mbps

Měsíčně

399,-

699,-

999,-

Tarifu viaGIA Ultra 300/300 Mbps lze zřizovat pouze ve vybraných lokalitách, více informací na 236 099 333 nebo zakaznicke.centrum@t-mobile.cz.

Rychlost tarifů internetu je maximální download (z Internetu) / upload (do Internetu).

Přečtěte si, prosím, podmínky, za kterých jsou služby poskytovány a pokud s nimi souhlasíte, stačí vyplnit smlouvu viaGIA a zaslat ji na naše Zákaznické centrum viaHome. Zmíněné dokumenty najdete na stránce Ke stažení.

Pokud Vámi není ve Smlouvě přímo specifikován konkrétní termín k němuž chcete službu zřídit, je datum zřízení služby nejbližší možný termín od data obdržení Vámi podepsané písemné Smlouvy. V tomto případě je služba zpravidla zřízena do čtrnácti dní, obvykle dříve.

Proces zřízení služby je možné zahájit teprve poté, kdy byl byt předán do užívání zákazníkovi. S tímto je třeba počítat zejména v případě uvádění konkrétného termínu aktivace služby. Vyplněnou Smlouvu lze ovšem podepsat a odeslat dříve.

Pro vyzkoušení služby viaGIA doporučujeme využít možnosti čtyřtýdenního bezplatného, nezávazného dema. Jak aktivovat demo?

V případě jakýchkoliv dotazů je Vám k dispozici naše  Zákaznické centrum viaHome.

Jazyky:

Drobečková navigace:

Home Internet Mám zájem - jak objednat?