Nekupujte zajíce v pytli - vyzkoušejte demo službu viaGIA zdarma

V rámci služby viaGIA je možné využít čtyřtýdenního vyzkoušení služby zdarma a to bez dalších závazků. V tomto demo režimu je Vám k dispozici základní tarif viaGIA Comfort.

Nebyla-li (není-li) na zásuvce, kde chcete demo aktivovat, využívána ještě žádná služba, stačí do ní zasunout datový kabel a připojit počítač. Zde je podrobný postup:

  • 1. Zapněte počítač a zapojte do něj datový kabel. Druhý konec zasuňte do libovolné telekomunikační zásuvky ve Vašem bytě*
  • 2. Spusťte internetový prohlížeč (např. Internet Explorer), do řádku Adresa napište www.viahome.cz a stiskněte klávesu Enter.
  • 3. Váš počítač se připojí na úvodní stránku služby viaGIA. Zde naleznete další informace a můžete ihned aktivovat demo provoz. Po vyplnění údajů se Vám do 15 minut spustí volný přístup na Internet.

Byla-li (je-li) již na zásuvce aktivní nějaká služba, aktivace dema probíhá manuálně přes zákaznické centrum na čísle 236 099 333. Pro tuto aktivaci potřebujete znát adresu (případně název projektu) označení budovy (písmenem nebo číslem orientačním a popisným) a číslo bytu od developera projektu.

Po aktivaci se Vám zobrazí informace o zprovoznění Demo služby.

Plánujete-li v bytě zatím spíše nepobývat, doporučujeme počkat s aktivací, až budete mít na vyzkoušení Internetu čas – po trvalém nastěhování. Demo provoz můžete od okamžiku aktivace využívat po dobu čtyř týdnů.

Demo lze aktivovat každému zákazníkovi jenom jednou.

* Pro demo provoz se aktivuje jedna zásuvka a to ta, do které je kabel zapojen; v průběhu demo provozu nelze zásuvku měnit (lze měnit pouze v rámci Vašich bytových rozvodů – máte-li v bytě bytový rozvaděč; blíže viz. text o bytovém rozvaděči v Dokumentech ke stažení).

Jazyky:

Drobečková navigace:

Home Internet Mám zájem - jak objednat? Jak aktivovat demo?