Novinky

Vylepšení uživatelského prostředí

Vylepšení uživatelského prostředí

07. 12. 2015

Zlepšujeme pro Vás prostředí ve viaTV!

Vážení zákazníci,

jak jsme Vás již před časem informovali, připravili jsme pro Vás vylepšení grafického prostředí Menu ve vašem set-top-boxu. Nové ovládání splňuje všechny nároky moderní televize a mělo by vám výrazně usnadnit její ovládání. Věříme, že si na toto nové prostředí rychle zvyknete a přispěje k vaší větší spokojenosti se službou viaTV.

Ovládání by mělo být zcela intuitivní, logické a příjemné pro uživatele. Pro snadnější orientaci jsme pro Vás připravili i rychlého průvodce, kterého najdete v příloze tohoto emailu. Pro detailní informace můžete navštívit naše webové stránky, kde najdete podrobný návod k ovládání.

Rádi bychom vás také informovali, že v měsíci listopadu přibyl do programové nabídky nový kanál Prima MAX. Programovou nabídku budeme i nadále pravidelně aktualizovat a i v budoucnu přidávat další zajímavé televizní kanály tak, jak nám to budou podmínky a jednání s držiteli licencí umožňovat.

Ve středu 09.12.2015, v brzkých ranních hodinách (cca 01:00 - 06:00), dojde na našich aplikačních serverech k plánované odstávce z důvodu této změny.

Během této doby se naše služba viaTV může chovat nekorektním způsobem.

Omlouváme se za případné vzniklé problémy, které Vám touto odstávkou mohou vzniknout. 

Velice si vážíme toho, že používáte služby viaHome a jste našimi zákazníky. Snažíme se stále zlepšovat produkty a služby, které poskytujeme. Doufáme, že Vás nové moderní prostředí služby potěší a bude se Vám dobře používat.

Návod k novému rozhraní naleznete v sekci ke stažení.

Nekupujte zajíce v pytli - vyzkoušejte demo službu viaGIA zdarma

Jazyky:

Drobečková navigace:

Home Novinky Vylepšení uživatelského prostředí